BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
to je velmi pitomá otázka. Grafik pracuje v aplikaci, která nejlépe vyhovuje zamýšlenému stylu tvorby a určení grafického obsahu. Může to být rastrový, ale taky vektorový editor.
Ja bych jen doplnil ze graficky editor je jen nastroj, nic min - ani nic vic. A v dusledku zase az tak na nem nezalezi. Co si kdo zazije, to bude pouzivat - neni nic "nejlepsi". Stetec nedela umelce.
• Na mensí i slozitejsí hry mám dobré zkusenosti s Unity3D, jinak Visual studio + CoCo.
.
*/ Kde spusta objektu 2D jsou obsazeny, nebo svuj object vytvoris.
• V jakém jazyku tu hru chces psást, grafiku jako pohyb nebo TEXTURY ?
* Vetsí zkusenost mám ale s WPhone jako tvorení app pro platformu Android, jinak 2D textury, nebo Backgrounds, muzes delat prakticky v cemkoliv, treba v [b]Paint, Gimp , na textury 3D kuprikladu Blender.[/b]