BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Každý napíše, že to jeho předchůdce defragmentoval blbě a přerovná to, takže vlastně nelíší.
defragmentaci u klasických disků stačí spustit maximálně 1x za rok. stojí ti to za hledání marketingových žvástů o tom, který je údajně lepší?
nevyhledávám žádný program.. jen mě zajímalo jestli je mezi tím nějáký rozdíl.. děkuji
Jedinci, co je schopen psát patvar: "nějáký", by to stejně mělo být úplně jedno.
Defragmentácia beží vo windows automaticky, tuším aj každý deň.
díky, ale proč to píšeš mě?
právě proto, že se spouští na pozadí, má tazatel uvedenou informaci "stačí spustit maximálně 1x za rok".
miluju školometské opravovací typy.
Aby vedel, že raz za rok nemá zmysel, keďže beží furt, aj bez jeho vedomia.
kdyby to měl vědět tazatel, proč to píšeš mě?
ještě jednou a pomalu: jednou za rok se to může hodit majiteli xp.
maximálně jednou za rok těm s modernějšími windows, kteří mají obsesi defragmentovat a dokonce zvažují nesmyslné programy třetích stran, protože trpí fixní ideou, že bez ještě lepších defragmentátorů nejde žít.
Uživatele, kterým běží defragmentace každý den bez jejich vědomí, upřímně lituju. Zejména, jestli mají v PC SSD disk.
Asi nevíš, jak to ve Windows funguje - defragmentace se spouští jen tehdy, když není PC vytížené. A od Win7 výše se při instalaci na SSD defragmentace vypne automaticky.
Není to pravda!! Nic se samo nevypne!! Je to tak, že je nastaveno na off. To ano.
Můžeš to rozvést? Jak se liší "automaticky vypnuto" a "nastaveno na off"?
Podívej měl jsem v notasu ssd, a defragmentaci jsem vypínal já. A to mám Win 8. Ted tam je hdd a opět jsem to vypínal sám. Takže žádná automatika tam není.
Aha, ale psal jsi, že je "nastavena na off" - to je jako co?
U skutečných os se to děje dlouhá léta a i redmondský os od distribuce W7 rozpozná typ úložného média a podle toho se k němu zachová. Souborové systémy jsou starostí operačního systému, uživateli je do toho houby a nemá se o to vůbec starat.