BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Vlez do obchodu a zkoušej. Každému sedne prostě něco jiného, tohle se po netu vybírat nedá. A určitě už ne s pomocí někoho.
Problém je, že jestli je to doopravdy pohodlné lze poznat až po několika hodinách sezení. Jasně, když je to špatný, tak se to pozná hned, ale často se stávám, že zezačátku dobrý, a po nějaké té hodině to začne někde tlačit.
Někde jsem četl, že zdravější je sezení bez opěrek. Dřív mi vyhovovaly spíš opěrky a teď je zas možná radši sundám, v některých pozicích spíš překáží. Takže nejlíp najít křeslo, kde budou opěrky demontovatelné (to má asi většina kanc.křesel). A kolečka rozhodně se silikonovým páskem po obvodu, jsou tichá a šetří podlahu.
Požaduj pevnou trubkovou konstrukci. Aby židle byla pevná,tak područky bývají součást kostry napevno. Pokud chceš odnímatelné,tak na úkor mechanické stability. Rozvaž.