BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
kontrola ram a systémových souborů na c: je docela logický požadavek.
kdyby ti kontroloval celé c:, je to nesmyslný krám.
nebo použij klasický adwcleaner, který dělá log a hledá dnes rozšířenější adware a spyware.
Děkuji za radu.
Podle toho byla panda nejlepší, tak jsem si ji vybral:
http://www.digitalcitizen.life/test-comparison-wha t-best-free-online-antivirus-scanner
Bohužel podle času opravdu kontroluje vždy celý disk C.
Takže jsem zkusil druhého v pořadí: ESET Online Scanner, ten našel podle testu také všechny hrozby a umožňuje nastavit nekontrolovat vždy automaticky celé C.
jestli jsi warezák a nemůžeš se spoléhat ani na vlastní mozek, pak antivir pravděpodobně potřebuješ, libovolně jaký, k ničemu jsou všechny. a pokračuj ve čtení nejlepších stovnávacích testů.
mimochodem, ty nejaktuálnější hrozby ti najde i windowsí mrt.exe
malware s výskytem 0.01% tě zajímat nemusí, pokud nevěříš na výhry ve sportce.
jestli potřebuješ zkontrolovat reálný stav windows, potřebuješ spíš antispyware, už jsem o něm psal.