BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
onvif je univerzální a "minimální" komunikační standard pro IP kamery a NVR. Měl by (měl by!) zajistit, že kamera od výrobce A bude "nějak" fungovat s NVR od výrobce B.
Každé NVR má definován max. bitrate pro jeden kanál a někdy max. bitrate pro všechny kanály dohromady.
"Cloud" nechceš.
A kolko bitrate je cca potrebné pre 2mp hd ip kameru?
Pokial teda mam ip kameru s onvif funkciou a kupim si nvr ktore bude kompatibilne nic viac pre ukladanie zaznamov nepotrebujem? V nvr si navolim kam sa zaznamy ulozia a to je vsetko?
tolik, kolik je v datašitu té dané (a tajné) kamery - záleží i na tom, jaký je zvolen kodek, jaká kvalita toho kodeku, rozlišení, a zda třeba kamera umí posílat stream jen v případě, že se v obrazu uděje nějaká změna. Opravdu nerozumím tomu, proč se ptáš na věci, které přece musíš vědět, když tu kameru máš. Ale jak to sleduju, tvé dotazy jsou opakovaně zcela obecné viz "Program na kamery", čímž jsi zřejmě myslel softwarový NVR (což je sám o sobě nesmysl, když základní "profi" NVR dnes stojí pár tisíc Kč).