BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
rw médium, na něj fouknout .avi nebo .mp4 jako soubor (ne jako video s další pochybnou konverzí), mohl by to vzít.
záleží na stáří přehrávače, fantazii číňanů a fantazii camtasie.
Pokiaľ ten "neznámy" DVD prehrávač podporuje súbory formátu *.avi, *.mp4, *,wmv - v programe pre napaľovanie sa použije voľba pre napaľovanie ako Dátové súbory/ Dáta.
Obecně platí, že všechny přehrávače DVD akceptují soubory mpeg2, tedy s příponou .mpg nebo se strukturou DVD (tedy VOB). Ty nejstarší jiný formát neumí, později byla postupně přidávána podpora divX a následně xvid (a tedy .avi). Tyto další formáty uložíš na disk jako jeden soubor s patřičnou příponou jak již bylo řečeno. Zda a které další formáty přehrávač zvládne se dočteš v návodu a podle toho se rozhodneš jestli bude nutné video konvertovat, jinak nezbude než experimentovat. Předpokládat se dá podpora divX a xvid (.avi). Pro případnou konverzi existuje mnoho různých programů, např. Format Factory.