Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo G570 - reboot loop

Mám lenovo G570 s orig. qin 7 home premium a z ničeho nic přestal nabíhat, pořád dokola se restartuje.
Zkoušel jsem systém opravit, ale nic nepomohlo, tak jsem provedl reinstall z instalačního DVD, po přeinstalaci a nastavení se však problém přetrvává.
Dále jsem zkusil windows nainstalovat na jiný HDD, vyměnit ramky, odpojit vše nepotřebné, nic nepomůže...
Zajímavostí je, že někdy se nelze dostat ani do biosu a musím disk odpojit aby to šlo a když do ntb nainstaluju windows vista, nebo ubuntu, tak běží bez problému...

Setkal jste se již někdo s takovou chybou, budu vděčný za každou radu.

Trochu jsem googlil, ale většinou mi to našlo jen radu při instalaci nového NTB, kde byl dříve freeDOS, kde si uživatel neuměl rozdělit disky, což není zrovna můj problém.

Ked to po instalacii po prvom restarte nabehne normalne, tak chybu hladaj v tom co tam robis po tej instalacii (ci to hned zaviris alebo nieco poskodis niecim apod).
Skusaj to najprv bez pripojenej LAN nech to netaha hned updaty.
Bud to poskodzujes ty, a len ty vies jak lebno nepises co s tym robis po instalacii, alebo mas vadny HW (pust si memtest86+, v biose skus vypnut cstates a speedstep, apod. Ked to pomoze tak zahod dosku alebo/a zdroj)
P.S. do biosu daj defaults a save&exit, este pred instalaciou. A po instalacii uz nic v biose neprenastavuj.

Ona ta instalace dojde po druhý restart po kterém se pouze zadává product key a jméno PC, časové pásmo apod.
Potom se to restartuje a měla by už naběhnout plocha, ale místo toho se to zacyklí.
Zkoušel jsem 32 i 64 bit verzi win u obou je to stejné.
Instalováno bylo s odpojenou LAN a vypnutou WI-FI. To windows vista sice fungovalo, ale také se objevovaly docela random chyby (nelze načíst uživatelský profil apod.) a celé je to dost pomalé. Zkusím se ještě pohrát s tím biosem, jak radíš, zatím jsem jen zkoušel vypnout dedikovanou kartu.

Tak jsem se k tomu po delší době vrátil, nic nepomáhalo, ale s W10 to normálně funguje, naštěstí šel stále použít W7 oem key. :)
Mezitím jsem ztratil WI-FI kartu, tak jsem musel ještě hackovat bios pomocí whitelist removal tool, aby mi tam šla jiná WI-FI... :D