Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Každou hodinu aplikace skončí v liště

Ahoj, mám zajímavý problém... Když hrajou kluci hru, tak v každou celou hodinu ta hra spadne do lišty a . Neukončí se, jenom se to přepne tak, že vidím plochu a hra je v liště. Po kliku jsou zase ve hře a můžou hrát zase hodinu, než se to stane zase....Nedělají to jenom hry, ale i další programy (Cool Edit, Pinnacle apod..) Jako kontrola času (budík) je to skvělé, ale začíná mě to otravovat...Jsem z toho tydýtko... (winXP Prof)

....tak, dělá to ZoneAlarm, konkrétně jeho hodinové aktualizace i přes to, že automatické aktualizace v jeho nastavení jsou vypnuté (!) - nevím, možná je nabouraný... - máte tip na nějaký schopný firewal ? ...dík...

A naco? Ja som mal na NB zonealarm asi mesiac a potom letel... Je to hrozny smejd. FW vo Win je nazvem to "relativne dostacujuci" :-) Daj si tam SP2 a zaplaty, vypni vzdialenu spravu a neries to na FW sa vykasli. Aj tak tam furt klikas len na "Allow" lebo nevies co to po tebe chce :)

ja som mal pocit ze ten zonealarm mi posahal do systemu a odstavil windows firewall (ale netestoval som to len sa mi win FW zahadne vypinal). To moze byt dost nebezpecne, aj ked myslis ze ty to predsa nakliknes lepsie, nenakliknes. Preto ZoneAlarm u mna letel kade lahsie.
P.S. navyse v tom vyskakovacom okne zonealarmu som mam pocit houby videl ze co presne sa kam presne chce pripojit (podstatne informacie boli poskracovane lebo textbox mal neuveritelnych 1x3cm :-) alebo co uz sa nepamatam). Dlasia vec je co urobis ked bude chciet ist von svchost.exe alebo este lepsie - ked bude chciet ist dnu nieco pre IE alebo iny prehliadac apod (to by sa malo teoreticky zakazat kedze IE nie je ziaden server, ale predpokladam ze 99.99% ludi to povoli).