Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem žlutý trojúhelník na liště

Také mám žlutý trojúhelník na liště a nabízí program SpyMaxx ke stažení.Je to psaný anglicky,což neumím.Ta samá nabídka je přes celou plochu,když tam vrátím foto vnuka,tak po chvíli zmizí a nabídka opět otravuje.Nevím,zda to není následek napadení virem trojský kůň,který hlásil avast.Také mám od té doby rozházená písmenka emailů.Sestra tvrdí,že mi je rozkopali koně,co se přes ně přehnali.Proto prosím o rozumnější vysvětlení a radu co s tím.Předem díky

loading...

1. Přečíst si toto:

http://pc.poradna.net/article/view/600-bezpecnost-n a-internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-i
http://pc.poradna.net/article/view/714-bezpecnost-n a-internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-ii

2. Nehrabat na porno stránkách, různých crackách a vůbec neklikat na odkazy v emailech

3. Nainstalovat nějaký normální antivir, Avast není to pravé ořechové, zkus třeba NOD32

4. Přejet AKTUALIZOVANÝM programem myslím SUPERAntiSpyware a všechno hned mazat.

5. Pokud nic nepomůže :>: čistá instalace Windows

6. Ty články o práci s nepri... naučit nazpaměť jako korán.