BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
A reálný přínos menšího rozlišení?
K cemu je to dobre?
Jedine, co mne napada tak ovladani pres VNC nebo RemoteDesktop pres PDA na QVGA displeji
Pavel
Kdybych ještě věděl, jak upravit ten checksum, tak bych to použil.
Není třeba. Podívej se po vláknu, kde se nastavovlo rozlišení pro konkrétní uživatele. Dával jsem tam utilitku, která změní rozlišení obrazovky klidně na 320x240 a nejsou třeba žádné úpravy souborů
Je to tohle?
Ano, to je ono. Navic je to neškodné. I když se ti to podaří uvést do nevratného stavu, tak po restartu to máš zpět na původním rozlišení.
lol, šlo by takto udělat i rozlišení 2x1 pixel?
Nebo aspoň 160x120?
Program nabízí všechna rozlišení, které podporuje systém. Takže pokud umí 160x120, program to nabídne a umožní přepnout.