BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Tvoje adresa byla zadána do BCC (Blind Carbon Copy), čili česky do slepé kopie a ty nevidíš, komu všemu byl e-mail adresován.
A navic jsou odlisne udaje uvnitr mailove zpravy a ty, ktere se zadavaji jako odesilatel a prijemce pri komunikaci se smtp serverem.
Muzes si to predstavit, jako dopis v obalce. To, co je napsane uvnitr v dopisu postovni server naproso nezajima a prave to je to, co ty vidis ve zdroji zpravy, ale naopak jej zajima to, co je napsane na obalce