Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem e-mail bez odesílatele

Dobrý den,
již několikrát se mi stalo, že mi přišel e-mail bez odesílatele, předmětu i textu, v podstatě prázdný , jediné údaje byly jen čas a datum. Pokud vím, nejde poslat někomu e-mail bez toho aby se nezobrazila moje e-adresa. Jde o chybu v systému nebo je možny záměr?
Děkuji za odpověd
Digi

A navic jsou odlisne udaje uvnitr mailove zpravy a ty, ktere se zadavaji jako odesilatel a prijemce pri komunikaci se smtp serverem.
Muzes si to predstavit, jako dopis v obalce. To, co je napsane uvnitr v dopisu postovni server naproso nezajima a prave to je to, co ty vidis ve zdroji zpravy, ale naopak jej zajima to, co je napsane na obalce