BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
ručně přes nějaký schopný prohlížeč "startup" položek, stáhnout třeba ms autoruns.
pro líné uživatele, kteří neví jak funguje windows, by mohlo stačit spustit nějaký antispyware, třeba adwcleaner.
Správce úloh, dole kliknout na "více informací" pak záložka po spuštění a zakázat.
Na starších Windows Start / Spustit / MSConfig
+ možná ještě ověřit, zda se pu odmazání nespustí znova (pravděpodobně pod jiným jménem). Buď může na pozadí běžet daemon, který se stará o ověření, že se to spustí znova a nebo to po každému spuštění pozmění záznam, aby se to spuštělo odjinud.
Další věc, najít prvotní "entry point" spuštění, protože chytrý malware se umí maskovat, aby hned nebyl na ráně vidět, že se spoští odtud, .
Také by bylo dobré zjistit, co je to zač. Protože jedna věc je zatrhnout další spuštění a druhá zjistit, co vlastně je 1 )podstatou toho skriptu (co dělá) a co stihl konrétně udělat od doby nainstalování.