BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Osobně mám telefon Xiaomi redmi note 4, funguje to tak, že telefon má normálně infračervený výstup a aplikaci Mi remote. V aplikaci už jen zkoušíš vypínat a zapínat různé přístroje podle modelů, jakmile nějaké tlačítko funguje, máš vyhráno a spárováno. Funguje to na DvD přehrávače, televize, monitory s infračerveným přijímačem, projektory, různé chladící stanice... skoro vše co si vzpomeneš a má to infračervený přijímač. Z osobní zkušenosti ale ne všechna tlačítka vždy fungují perfektně. Třeba u televize jsem zvyklý, že hlavní tlačítka jdou v pohodě, nemůžu po té televizi ale chtít aby mi otevřela menu nebo naladila kanály. Musíš počítat, že to 100% nenahradí ovladač. Tolik ke krátkému hodnocení funkce.
Dík zajtra sa s tým pohrám a stačia my úplne základne funkcie.