BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zkus to odstranit jako ten hluk, ale pochybuji, že se to povede. Těžko něco odliší zamixované kroky či jiný nepatřičný hluk.
dokonale nijak.
Můžeš aplikovat pásmovou zádrž či pásmové propusti, lze použít podobný pazvuk v opačné fázi a zmixovat, ale nic z toho nebude dokonalé.
To budou tak rozmanitá spektra kmitočtů, že těžko se mu to podaří jen pásmovou zádrží odstranit. IMHO takové pazvuky jsou neodstranitelné pro amatéra. Pokud jde o cennou nahrávku, pak to zvukař se snaží odstranit ručně, přímo z oscilogramu, ale to je práce na několik měsíců, ale u cenných záznamů jediná možnost. A stejně se to obvykle neodstraní, jen potlačí aby to tolik nevadilo.