BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Pokud mp3 neobsahuje, co by sis představoval, pak si stáhni nějaký mp3 tag editor a informace si uprav. Často jsou mp3 v dobré kvalitě bez informací a naopak mp3 se vsemi informacemi, ale v otřesné kvalitě.
Stačí stáhnout mp3, které pochází z nějakého CD a otevřít to ve Windows Media Playeru. Součástí knihovny je i doplnění všech "diskografických" informací "z Internetu" (přesný formát lze nastavit).
Já tohle mám přesně naopak. Nechci žádné tagy (pokud v něčem jsou, kompletně je odstraňuji), a už vůbec ne někde z internetu stahovat podrobnosti k mp3. Někam hlásit, co za mp3 mám... Bohatě mi stačí adresářová struktura.
Já mám ta mp3 většinou ze svých CD … jen jsem tehdy neměl Internet a nechtělo se mi s tím vším psát a mám to tedy taky v adresářové struktuře. Takže až později po připojení k Internetu jsem ty tagy celkem elegantně doplnil (dá se to i ručně korigovat). Ničemu nevadí, ale třeba v mobilu je to organizováno podle tagů (bez ohledu na adresáře), takže ty tagy se hodí. Že by někdo přiřazoval ty "informace" ke konkrétní IP adrese či dokonce fyzické adrese, je velmi nepravděpodobné a už vůbec ne v případě PC za routerem poskytovatelů.
LOL! Tak to je argument jak noha. Ja naopak tagy vsude doplnuju, protoze muj prehravac (foobar2000) umi s metadaty prehledne pracovat a tim padem nemusim drzet zadnou adresarovou strukturu. A v pripade ze bych chtel mit nejakou stabni kulturu v souborech, staci podle metadat soubory roztridit do spravnych adresaru (a je to prace na par sekund)
No a já mám adresářovou strukturu, nepotřebuji tedy žádné tagy. A F2k umí pracovat i s názvy skladeb.
Tisíc lidí, tisíc chutí.