Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MP3 stiahnutie podrobností

Dobrý večer,

Chcel by som sa spýtať chcel by som stiahnuť nejakú pesničku ale chcem aby pri tom obsahovalo všetko čo má myslím keď vo win10 otvorím priečinok s pesničkami tak aby tam bol aj Nadpis,album,...
Poprípadne ako to mám stiahnuť alebo odkiaľ,Ďakujem

Stačí stáhnout mp3, které pochází z nějakého CD a otevřít to ve Windows Media Playeru. Součástí knihovny je i doplnění všech "diskografických" informací "z Internetu" (přesný formát lze nastavit).

Já mám ta mp3 většinou ze svých CD … jen jsem tehdy neměl Internet a nechtělo se mi s tím vším psát a mám to tedy taky v adresářové struktuře. Takže až později po připojení k Internetu jsem ty tagy celkem elegantně doplnil (dá se to i ručně korigovat). Ničemu nevadí, ale třeba v mobilu je to organizováno podle tagů (bez ohledu na adresáře), takže ty tagy se hodí. Že by někdo přiřazoval ty "informace" ke konkrétní IP adrese či dokonce fyzické adrese, je velmi nepravděpodobné a už vůbec ne v případě PC za routerem poskytovatelů.

LOL! Tak to je argument jak noha. Ja naopak tagy vsude doplnuju, protoze muj prehravac (foobar2000) umi s metadaty prehledne pracovat a tim padem nemusim drzet zadnou adresarovou strukturu. A v pripade ze bych chtel mit nejakou stabni kulturu v souborech, staci podle metadat soubory roztridit do spravnych adresaru (a je to prace na par sekund)