BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Kvalitny zosilovac sa pozna hmotnosti. 12kg je uz docela slusny.
U toho tvojho sa pozri na skreslenie. Na 5.1 nestiha zdroj.
Před patnácti lety možná. S dnešními technologiemi je pětikilový zesík akurát (bavíme-li se o hmotnosti). Vinutá trafa a monstrózní chladiče konců jsou minulostí.
Ty seš minulost! Kvalitní toroidní trafo nic nenahradí! Bavím se o kvalitním zesilovači, na o sračkách za 10 12 ti. A vysvětli mě jak bys chtěl bez pořádného chladiče chladit výkonové tranzistory??
Ad hmotnost, obvykle kvalitní zesilovač také hodně váží. Kilovatový toroidní trafo a 2x něco váží.
Ježku, jsi hifi, proti tomu nic a vážím si tě. Ale ty fakt slyšíš zkreslení digitálních zesilovačů napájených pulzními zdroji (omluv, prosím, mou "polopatičnost"
)? Kdysi před tisíciletími jsem si taky hrál na hifouše, to jsem měl ještě slušný sluch - dneska neslyším hlubinné basy a výšinné výšky (stáří je strašné!). Otec tazatele na tom bude pravděpodobně stejně jak já. Klidně receiver (spíš zesík) za dvanáct, k tomu soustavu, aby vyšla celková cena do dvacky. Věř, že vím, o čem mluvím. Ale to jen tak... žádný flejm, plz
.
Ne promin, já se nechal unést. Ale mám pravdu, že každý lepší zesilovač je toroidní trafo, plošnák, a dva mohutné chladiče. Např muj Rotel RB 971 MK 2.
Máš pravdu, že je staršího data, pravda. Ovšem i dnešní Rotel to dělá naprosto stejně. A ti lepší (Krell a spol.) ti tuplovaně. Masovka je něco jiného, tam je možné vše.
Třeba tady je fotka dole jak vypadá ze vnitř http://www.rotel.com/sites/default/files/rb1552mk2_guts.png
Je to dnešní (tahle doba) výrobek
Tak otázka kdo pozná tu top kvalitu pak někde,známej od kterýho mám ten Denon (ca 10kg) ten to celkem žere a koupil nějakej zesík o velikosti malýho routeru se zvukovkou integrovanou za 12 (Čína) k tomu bedny za dvacet litrů k ntb zvuk paráda, ovšem rozdíl mezi tím Denonem stejně poznat není nikde akorát co sem u sebe slyšel hrát hafo beden každý hrajou jinak ne špatně...(jinak sem měl dřív zesík od známého udělanej z vykuchanejch stereo Geniusů a na to napojený Sonky a taky nemůžu říct že by to hrálo nějak mizerně)
Ak nerozoznas Cinu od Denonu, tak je nepodstatne ako pocujes zvuk. Pre tvoj vkus vyhoveju aj vyrobky najnizsej cenovej hladiny. Ono je to bohuzial tak, ze na sucasny typ produkovanej hudby nema velky vyznam davat za aparat velke prachy.
Takmer vsetko co pocuvame je syntetizovane. Skutocny zvuk je možné si vypocut len na koncerte kde sa nepoužíva elektronická aparatúra.
Taky neříkám že sem nějakej audiofil ale když něco hraje mízerně poznám taky a není Čína jako Čína,Denon ty levnější zesíky začal taky pěkně osírat a dělá je v Číně...
Tam nejde o to, že sa to vyrába v Číne, ale o to, kto to navrhoval a to číňan asi nebude. Postupná degradácia návrhu tých zariadení je zrejmá. Vidíš to sám a vidí to každý, ktorý sa o kvalitné domáce hifi zaujíma.
No právě že je jedno kde se to dělá,ale ojebávaj to už všichni i Denon,ten co sem postnul byl v nějaký nový revizi defakto ten samej ale uvnitř polovina věcí už chyběla váha šla logicky dolů a dělanej v Číně zatímco starej JPN kde už dělaj jenom ty top řady dneska a zbytek zřejmě je na vedlejší koleji už to "levnější" kolem 10.(někde to bylo rozebraný na audioforu a porovnávaný)