Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apache + Hamachi, po nastavení Listen v httpd.conf nejde nastartovat Apache

Ahoj, potřeboval bych poradit s jednou maličkostí. Chtěl bych mít dočasně zadarmo veřejnou IP adresu, to znamená aby k ní lidi mohli přistupovat, stáhnul jsem si tedy Hamachi, nainstaloval, nastavil připojení, zadal si do prohlížeče tu svou Hamachi IP a naběhl můj localhost, dal jsem IP svému kámošovi, ale jemu to nefuguje, píše Stránku nelze zobrazit. Projel jsem google a tam bylo něco o Listen a zadat IP adresu prohlížeče, otevírám httpd.conf a tam najdu řádek Listen 80, zadal jsem pod to řádek Listen 5.moje.ip.hamachi:80, stopnu Apache, zapnu apache a on nejde zapnout, hned po nápisu "Startuje se" se vypne a napíše "Zastaveno". Používám ComplexWebServer 1.2.1.1. Díky za odpovědi.

WinXP Home SP2, Avast, Windows Firewall

Já bych zase potřeboval, aby se mi někdo přes php stranky co jsou na hostingu připojil na mysql na mém pc, veřejnou ip taky nemam tak jsem zkoušel Hamachi ale taky mi to přes to neběží.

IMHO asi bude třeba veřejnou IP