Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypis duplicitnich hodnot

Zdravim. Muzete mi prosim nekdo poradit jak se da napsat kod pro vypis duplicitnich hodnot? POtrebuji totiz zobrazit polozku s cenou.Cena u kazde polozky je ruzna.Jedine co se mi podarilo je toto ale umi to jenom vypis dupl. hodnot a jejich pocet.

SELECT tab1.number AS Polozka, Count(tab1.number) AS Pocet
FROM tab1
GROUP BY tab1.number
HAVING (((Count(tab1.number))>1));

Zkus toto:
SELECT Tabulka.Polozka, Tabulka.Cena
FROM Tabulka
WHERE (((Tabulka.Polozka) In (SELECT [Polozka] FROM [Tabulka] As Tmp GROUP BY [Polozka] HAVING Count(*)>1 )));
Nezaručuji, ale možná to bude i fungovat.