BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Takto položená otázka je spíš do věštecké poradny.
Jo, přesně tak se cítím, protože jsem zkusil už snad všechno, ze zoufalosti jsem měnil i způsob zabezpečení, nepomohlo nic, Jsou to konfiguráky, který fungujou několik lez bez problému a najednou tohle...
Z uvedeného se dá jen hádat na konflikt IP adres - nepřistupuje více uživatelů se stejným certifikátem?
Přístup uživatelů se stejným certifikátem je zakázán...
Zmenit nastavenie tun na tap.
tap bohužel mám právě, nemám tedy zkusit tun?
můžeš, ale IMHO ti to nepomůže. Podle mě máš na vedení chyby - to může vylepšit přechod z UDP na TCP, ale to není řešení, to je workaround.
VPNky jsou každá na jiném serveru?
Jaký je OS na těchto serverech?
Nedošlo na těch vadných k nějakým aktualizacím?
Je třeba prověřit, zda problém je skutečně v OpenVPN nebo na trase (trasách).
Jojo, každá je na jiném serveru, tedy za jiným ISP. Je tam Windows server 2019, pak i Linux, Windows Server 2012m je to všehochť...
VPNka často blbne keď sa strácajú pakety. Na rádiových linkách sa to môže vyskytovať vo vyššej miere ako na optike.