Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Replikator portov resp USB to LAN

Potrebujem k ntb RJ45 (win10). Na ntb mam 3x USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) a jeden USB-C. Jedna sa o to, ci zobrat USB->LAN s velkym USB (tie mam 3) alebo s usb-c - ten mam ale len jeden, a tym padom by som si ho zablokoval pre pripadne ine pouzitie. Alebo zobrat replikator portov do usb-c , ktory ma aj USB-c avsak asi za dvojnasobok ceny ?

Nie, thunderbolt nie . . . takze sa jedna v podstate len o formu/tvar konektora . . .
na starom ntb som pripajal externy hdd cez USB port (3), a bolo to velmi citlive na pohyb, pohol som kablikom a disk sa odpojil, vyskusal som niekolko kablov . . . takze asi konektor . . . aj z tohto pohladu som sa pytal, na mechanicke prevedenie, caste zasuvanie a vytahovanie a pod.