BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Repasovaný notebook za 6 je opravdu možná lepší než nový šhit za 6tisíc (4) co se prodává.
Ale kupovat repasovaný notebook za 13tisíc je blbost když tu máš odkaz na lepší za 11. Prostě v této cenové hladině už se to rozhodně nevyplatí.
Ty kecy o výdrži, lepší konstrukci tam píšou asi ti co si tou koupili, taková modla
Kdysi dávno to platilo* (možná před těmi 12ti lety), dnes už ne. Konstrukce je dnes jak přes kopírák. A je to spotřebák, i cena tomu odpovídá.
Repasy za 10-13tisíc jsme prodávali někdy cca v roce 2008 když nový ntb stál 24+.
* Protože tehdy stál značkový notebook příklad 30K a neznačkový vzpomínám třeba Umax či jiný šhit o 8tisíc méně a měl vrzající plasty, prohýbal se pod váhou, hlučný větřák a posírající se panty displeje.
Kolikrát tam výrobce jebnul desktopový cpu takže to žralo baterku jako kráva. Dneska to máš cenově srovnaný, výrobců je méně.