Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se nějak přepínat mezi OSy?

Dobrý den, chci se zeptat, jestli jde přepínat mezi Linuxem a Windowsem. Jestli ano, prosím vás pěkně, poraďte jak. Někdy jsem nucen rychle přeskočit z jednoho OS do druhého a nechce se mi tolikrát restartovat PC. Díky za všechny odpovědi

Řekl bych že to je unixový subsystém pro NT, něco jako Windows Services for Unix jen daleko víc user friendly a rovnou zabalené s aplikacemi...

To znamená možnost spouštět původně linuxové aplikace na Windows, tak jako třeba spouštíš z XP DOSovou aplikaci (jen ten mechanismus je trochu jiný)

Jen nemám zrovna moc rychlej PC, takže mě nebaví to čekání restartu. Hodně pracuju v CADu ve Windowsech a občas tam importuju věci z CADu, kterej je na Linux, takže bych potřeboval rychlejší přepínání, protože čas jsou peníze.