BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
V případě telefonů bych se na softwarové zjišťování moc nespolehal. Nebude jednodušší přečíst údaje na webu výrobce?
Ano, máte pravdu. Jenže, smartphone už není v prodeji a na stránkách výrobce už paradoxně není, ale na několika eshopech ano.
Smartphone má stejnou podporu jak laptop na obrázku výše (b/g/n). b/g je 2,4GHz, ale n můžu být obojí. Jak teda zjistím, jestli zařízení podporuje pouze n 2,4GHz nebo i n 5GHz?
PS. Doporučuji GSMArena
Velmi jednoducho...ak je 5GHz ukazuje ti aj 5GHz siete.
OK. Takže laptop ani smartphone nepodporují 5GHz. Díky.