BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Obvykle pomáhá vypnout a zapnout BT. Nejdřív by hodinky měl vidět samotný mobil v nastavení BT a pak teprve aplikace. Doporučuji reset hodinek, vypnout a zapnout BT, restartovat telefon. Pak by měly být hodinky viditelné z nastavení BT telefonu a připojit, pak teprve připojovat aplikací. Někdy je to práce velice svízelná, několika kamarádům jsem pracně pároval hodinky a hojně sprostých slov přitom pronesl. I hodně nahlas.
Ještě mne napadlo, jestli se náhodou nepřipojili někomu jinému v okolí k telefonu, aniž to tušil. Hodně lidí má nastaveno, že se mu připojí co BT má. Musí to odpojit nebo resetuj hodinky a dotyčného zažeň dál jak 10 metrů.