Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth a dvě zařízení

Zdar,

mám tenhle bluetooth: ASUS USB Bluetooth Adaptér USB-BT500 V5.0.

Dotaz je, jestli lze nějak zařídít, aby na něm běžely zároveň sluchátka a zároveň gamepad. Jde to?

Momentálně mi na tom bluetooth běží jen bezdrátová sluchátka, ale chtěl bych pořídít gamepad, který je přes bluetooth a nevím, jestli to půjde obojí?

Případně, jak to řešit? Dva ty bluetooth v jednom PC? Jsou tam Windows 10. Jde to?

Díky.

Ano, obecně je možné používat jak bezdrátová sluchátka, tak gamepad současně s ASUS USB Bluetooth adaptérem USB-BT500 V5.0 na počítači se systémem Windows 10, pokud váš počítač podporuje více připojení Bluetooth. Ujistěte se, že jsou obě zařízení správně spárována, a zkontrolujte nastavení Bluetooth vašeho počítače pro správu připojení. build now gg