Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolne zapnutie

Dobrý deň. Chcem sa spýtať že čo zapríčinilo to že sa mi počítač sám zapol. Stalo sa to prvý krát? Večer som ho vypol a ráno sa sám zapol nedal som ho spánkového režimu. Mohol mi ho niekto na diaľku zapnúť? Mám v ňom dôležite veci ktoré sa dajú z neužiť

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Viz. host. Mrkni do BIOSu/UEFI jestli nemáš zapnuto WAKE ON LAN nebo tak nějak. Taky tam bývá položka, co se má stát při ztrátě napájení. Většinou tam bývá always ON, always OFF nebo previous state (předchozí stav). Na dálku to zapnout jde, ale ale musíš být ve stejné siti nebo mít veřejnou IP adresu.