BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Životnost televizoru je asi 5 let.
Mám jinou zkušenost, přes deset určitě, někdy i patnáct.
Pavel
Oni tie starsie TV boli aj kvalitnejsie, dnes uz to je vsetko z ciny (vcera som kukal schemu na mojho philipsa, a kto bol dole ako autor, no predsa nejaky chuang yang
)
Zatial ma 5rokov a je ok (zatial).
Ono niektore zacnu odchadzat po 5rokoch niektore vydrzia aj 10, zavisi od mnohych faktorov.
Udává se že životnost obrazovky je cca 10 tisíc hodin, což v průměrné domácnosti vychází na 5 let.
Je pravda, že dřívější televizory asi měly vyšší životnost. Dneska si někdo koupí TV a již za 3 roky se diví, že má odešlou obrazovku.
tohle je o použité technologii výroby a materiálech. A taky kde byla ta obrazovka vyrobená. Jsou např. Philips obrazovky, které mají 10 let za sebou a žádné výraznější opotřebení není a jsou taky Philips Made in Malaysia, čtyři roky provozu a je po nich.