BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Obecně není doporučováno připojovat na výstup zesilovače repro s nižší impedancí než je doporučená... Čili, jinak řečeno, není dobré zatížit výstup zesilovače méně než je uvedeno. Naopak to nevadí, jen pak zesilovač dává nižší výkon a nižší je i zkreslení. Nejspíš se nestane nic, ale kdo ví.
nebude docházet k omezení amplitudy napětí přebuzením při špičkách. ale pokud je tam hlídání proudu, mohl by při menším odporu zátěže při špičkách omezovat a zkreslovat, rezerva jen do 3/4 nemusí stačit.
pro hlasitosti, které se neblíží maximálním možnostem zesilovače, se neděje nic.
jestli zesilovač nepoužívá symetrické napájení, ale má výstupní kondenzátor, při nižší impedanci zátěže bude trochu víc omezovat úplně nejhlubší basy, ale to asi víš.
Daj 2 subwoofery do serie