Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem umí zde někdo polsky?

ahoj všichni,
potřeboval bych pomoct s překladem jedné polské věty

"omlouváme se, polská verze prezentace se připravuje, děkujeme za pochopení"

pokud je někdo umíte a ste ochoten mi to přeložit tak děkuji moc

e-e, tak to nebude...

"zapraszamy" je spíše "vítáme vás" - a nejsem si jistý, zda je to napsáno správně. "Dzenkujeme" se taky píše jinak.

Wasserpolštinu (po našymu) jsem uměl plynule, polsky obstojně - ale už skoro 1/4 století bydlím mimo - takže to taky neposkádám... Žeby Fuente?

Nejlepší bude nějaký ten chat... nebo nějaký kontakt ze stránek Českého Těšína...