Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ikony na liště

Zdravím, tak písmo i vše už mám spraveno :)
Teď už jen potřebuji poradit, jak mám snížit velikost ikon na liště (u hodin, správce sítě atd.)
Nikde jsem to nenašel.
Děkuji za radu ;-)

OS:Windows XP

Na hlavnej stranke poradne sa vyskytuje text

Počítačová poradňa

Ak ste sa stretli s nejakým problémom, nezúfajte! Medzi návštevníkmi tejto poradne je veľa ľudí, ktorí sa vyznajú v najrôznejších oblastiach zo sveta techniky a radi Vám s riešením Vášho problému pomôžu. Ak medzi takých ľudí patríte aj Vy, uvítame, keď pomôžete ostatným návštevníkom.

uvítame, keď pomôžete ostatným návštevníkom.