Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno V hlavni liste neni panel "Adresa"

Bry den, na nejakych webech psali, ze se v hlavni liste (dole) da pridat panel "Adresa" ze to funguje podobne jako cmd, jenze ja to tam nemam. Na jinem webu jsem videl dizkuzi a tam psali neco o tom, ze to je mozna Service Packem 3 (W Xp), pak tam psali, ze je to nejakym souborem ktery nejde prepsat, ale je nutny aby to fachalo, tak nwm co delat. Diky za odpovedi

asi ne moc, protože jsem si ho nikdy pořádně nevšiml. vlastnosti tvého systemu ověříš nějakým softem (process explorer, starter).
jedna poznámka: obvykle ani nejde o velikost zabrané paměti, ale zajímavější je vytížení procesoru danou aplikací.

Note: Any malware can be named anything - so you should check where the files of the running processes are located on your disk. If a "non-Microsoft" .exe file is located in the C:\Windows or C:\Windows\System32 folder, then there is a high risk for a virus, spyware, trojan or worm infection!