BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Tak jinak, co je potřeba si u té koupě ohlídat?
Tipoval bych pouze frekvenci? Nebo také musejí mít stejné časování?
Ideálně stejné paměti, ale to nechceš slyšet.
Bohužel "ideální stav" v tuto chvíli potřebuji vynechat a najít alternativu. Tudíž co si musím prosím hlídat?
Tak kup nejlevnější paměti a doufej, že ta kombinace bude fungovat, když tak nutně potřebuješ 8GB.
Bohužial exaktná odpoveď nie je, to je aj dôvod prečo sa pamäte predávajú ako KIT.
Vyskúšať, uvidíš. Problémom bude, že u tak velkej pamete do niektorých oblastí sa bude zapisovať dosť zriedka a môže trvať dlhší čas kým prídeš na to že to je chybové. Potom laborovať, zvýšiť napájacie napätie ...
Ale stejně... 8GB? Vždyť 640KB by mělo stačit každýmu.