Jde o to, aby byl v citaci dostatečný počet dat, pro snadné identifikování zdroje. Nejen ve světě, ale i u nás - v rámci VŠ, fakult, ale i samotných kateder - se setkáš s trošku odlišnými požadavky, jak by měla výsledná forma vypadat (např. v hranaté závorce - někdo požaduje/stačí digitální zápis navštívení/citace WWW, jiný požaduje výpis data - měsíce - slovem atp.).
Ta citace, kterou jsi uvedl, má vše podstatné, co musí mít (pak jde jen o preference pořadí údajů, ale jednodušší je zvolit jeden způsob/řazení a ten dodržovat v celém textu, prostě všude pak jednotně) jen jsou v ní malé mouchy (viz typografie), ale ve své podstatě po úpravě (úvodní heslo může být kurzívou, dvojtečka - píše se za poslední písmeno, ne s mezerou, v anglickém názvu se píší snad velká písmena, nebo ne?..., "online" - spíše asi se spojovníkem "on-line") je možnou variantou (onen závěrečný přímý odkaz pak ideálně ve Wordu bez onoho /modrého/ podtržení):
Xbox 360. In: Wikipedia, The Free Encyclopedia [on-line]. St. Petersburg (Florida): Wikipedia Foundation
[cit. 2010-12-17]. Dostupný z WWW: <http://cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_360>
Možností je více. Pokud bude tedy taková citace obsahovat podstatná data (ta tam máš, možná i navíc), už pak jen dodržet zvolený způsob v celém textu, tedy všude jednotně.
Edit: např. ta kratší verze může vypadat takto:
Xbox 360 [on-line]. In: Wikipedie. Dostupný z WWW [cit. 17. prosince 2010]: <http://cs.wikipedia.org/wiki/Xbox_360>
P. S.: Samozřejmě přímo Wikipedie je "problematický" zdroj informací (odpovědnost autora, korektnost článků atp.).