BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ta otazka je zle postavena, ty sa pytas, ci sa oplati investovat do vzdelania? Ano oplati.
Vyplatí v závoslosti, kam se zamýšlíš zaměřit.
Někde bude mít váhu, že máš certifikaci a u zaměstnavatel do využije. Někde je to i nutnost (třeba školící centra). Někde ti to k ničemu nebude.
Staram sa o niekolko Win serverov a chcel by som ziskat este zopar dalsich klientov. Poznam adminov, ktori nemaju ziaden certifikat a su dobri v tom, co robia, ale aj takych, ktori maju certifikaty od vymyslu sveta. Najlepsia referencia su urcite spokojni zakaznici, ale aj taky oficialny certifikat ma istu vypovednu hodnotu. Takze pustim sa do toho! Vdaka za nazor.
Pokud člověk opravdu rozumí tomu, co dělá, tak by pro něj nemělo být získání nějakého certifikátu velkým zatížením. A jestli se bude někdy hodit nebo ne? To se přeci dopředu nikdy neví. Ono je to totiž tak - náhoda přeje připraveným....