BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Podle toho obrázku (a provedení) to vypadá, že si ze zdejšího osazenstva zkoušíš dělat prdel. Je to z tvojí strany pokus o vtípek, reálně to nemůže mít žádný efektivní účinek, jakkoliv se to podobá tlumivce. Ty tři závity prasečího svazku drátu nemůžou tlumit nic (kromě mého IQ).
Ano, tvoje IQ to utlumilo dokonale, když plácáš kraviny.
Tobě k hovnu. Vyřezávej fujary, na skládání pecek rezignuj.
To bude určitě závaží, aby kable nepoletovali v bedně, při použíti více jak 5 přídavných ventilátorů, což některé herní monster bedny umožňují.
To by musely mít výkon stolního větráku. Je to jádro cívky, žádný závaží.
Já vím, ale nějak mě to nedalo.
Mimochodem 5 X 140mm Noctua NF-P14 FLX má větší výkon v krychlových metrů za hodinu, nežli lecjaký „hospodský“ ventilátor.
No jo, ale musely by foukat všechny jedním směrem. Rozmístěny v bedně budou foukat každej jinam, výkon předních v kombinaci se zadníma nelze jednoduše sčítat, takže by to v té bedně taky nelítalo.
Jasně! Protože kabely přece nemají křídla a tudíž nemůžou lítat!
Ale můžou plandat.
Stačí je polít Red Bullem, to jim křídla dá.