Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel, svyhledat, více hodnot

Dobrý den,

potřeboval bych poradit jestli jde použít funkce Svyhledat pro více hodnot. Viz. v tabulce v příloze.

V první tabulce jsou poziční adresy. K těmto adresám se vyhledává z druhé tabulky příslušné hodnoty. Ale kdyz je na jedné pozici více hodnot tak nevím jak to udělat aby mi ty hodnoty ukazali vsechny u té adresy. Vzdy se ukaze pouze první hodnota.

Předem mockrát děkuji za pomoc.

Ahoj, řeším stejný problém. Jiné je v tom, že vyhledávám v jiném sešitě, ale hlavně je potřebuji vypsat do sloupce.
Když jsem upravil adresy, tak mi to v celé matici vypíše první výskyt.
Ta metodika už na MS stránkách není dostupná.