BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Intel Pentium 4 není moc vhodný popis. Nejsem si jist, zda-li všechny Pentium 4 byly 64b. Každopádně stačí stáhnout CPU-Z a v něm si přečíst, zda-li zvládá 64b instrukční sadu.
A vyplatí se ti to kupovat, kvůli malýmu kousku paměti? I kdybys měl nějakou aplikaci, která by tolik paměti využila, tvůj prehistorickej procesor by to stejně nezvládal. A jak už zazněla otázka výše - máš tam 64bitovej procesor?
Win x64 (system) ma zase o neco vetsi narok na pamet, takze cast z toho, co ziskas zase skoro ztratis.
Krome toho ma i vetsi naroky na misto na disku - nektere veci se instaluji podvojne - pro 64 a 32 bitu.
Nainstaluj si nejaky RamDisk, z volne pameti vytvor disk a na ten presmeruj TEMP adresare. System bude rychlejsi nez preinstalovanim na Win x64