Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeložení věty do angličtiny

Přátelé,
moc vás prosím někoho jako Rce nebo tak kdo máte angličtinu v malíku o přeložení dvou
krátkých větiček. Nesmí tam opravdu být žádná chyba ani nevhodný tvar nějaké koncovky:

Simulace laboratorních úloh přes webové rozhraní

a druhá věta:

Obsahem je balíček laboratorních úloh pro webovou on-line simulaci

Není to můj výmysl, ale musím to mít správně a je to důležité.

spojil (bez čárky) do jedné věty/souvětí.

Dobrý nápad. Ještě bych za slovem including vynechala ten člen "a" - samozřejmě gramaticky tam patří, ale v reklamních nápisech a stručných sděleních se členy někdy vynechávají.

Takže celé by to mohlo znít:
Laboratory task simulation through web interface including package of laboratory tasks for web on-line simulation.

Neboj hoste ;-) Sice jsem si nebyla jistá, na koho to je myšleno, ale nezlobila bych se, ani kdybys mířil na mě :-) Angličtinu mám ráda, ale určitě je tady kupa lidí, kteří umějí anglicky mnohem lépe než já. Takže připouštím možnost omylu - jsme jen lidi. Posílám Ti virtuální pivko :beer: