Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde mám chybu v excelovskom vzorci ?

=KDYŽ(MOD(EKG!B1;2)=1;1;KDYŽ(MOD(EKG!B1;2)=0;0;KDY Ž(EKG!B1=0;0,1;"")))

Príjemny silvestrovský večer želám.
Vyššie uvedený vzorec mi v prvých dvoch častiach funguje, ale v poslednej KDYŽ(EKG!B1=0;0,1;"") nie, a neviem prečo je tomu tak. Prosím Vás o správne zadanie, vopred ďakujem.

skvele funguje to, to by ma teda nenapadlo. Ako si vedel, že treba zmeniť poradie ? A ešte by som ta poprosil, ked chcem aby prazdna bunka bola prazdna a nie 0,1 kde to zapíšem ako koľké v poradí ? Ďík a šťastný nový rok 2012