BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
int a = 4;
printf("a=%d\n", ++a);
printf("a=%d\n", a++);
printf("a=%d\n", a);
4
4
5
a++ je postincrement - nejdriv se hodnota pouzije a pak se zvetsi.
++a je preincrement - hodnota je nejdriv zvetsi a pak pouzije
tj
5+2+7-3=11
a mam to blbe
ma tam bejt jenom +6, ne 7, protoze to pricteni 1 se provede az po. Takze deset. Kdyby to ale bylo na dvou radkach, bylo by to 11.
no, takze mame jasno preco to vychadza 10 :D cize a++ (inkrementacia sa spravi az po dokonceni celeho priradenia) ... ale preco to vo visual studiu vychadza 12?
V první řadě, bych jemně proplesknul toho, co to napsal...
Toto je asi najlepšia odpoveď, pretože výsledná hodnota je nedefinovaná a závisí od konkrétneho prekladača.
to je jak curat proti vetru a tvarit sa pri tom hrozne vedecky.