BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ta záloha byla nějakým programem vytvořena, ne? Obvyklé je, že se k záloze třeba vypálí boot CD, s jehož pomocí se zálohy obnoví...
Napište, čím jste onu zálohu vytvořil.
Záloha je utvořena prográmkem viz obr. pomocí funkce Backup Disk To File uložena na datový disk a spustit jde pomocí Restore Disk from File,jak vytvořit boot cd netuším a budu vděčný za radu.Díky
drive snapshot jsme zavedli v práci, líbí se mi jak je minimalistický a ovladatelný z příkazového řádku.
výrobce popisuje i bootovatelnou verzi, my jsme to řešili zakoupením originálního média.
použij něco, co je free, nebo si ten horní program kup.
možná má ta záloha i nějakou příponu, nebo viditelný popis v průzkumákovi.
Ten program je trial na 30 dní. Obnova se dá udělat z Windows, DOSu a spouštěcího DOS CD. Zkusil bych jiný , pohodlnější a free program. Windows7 mají zálohování vyřešené myslím docela dobře.