BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
On si predstavuje, ze pouze smaze data a zustane mu cisty system jako po instalaci. Nechce znovu instalovat Windows.
Tohle sice mozne je, da to spoustu prace a nikdy to nebude stejne, jako jsi pocitac dostal. Pro jistotu pak muzes spustit SysPrep.
Ale nejrychlejsi bude spustit instalaci, v prubehu instalace odstranit oddil, vytvorit novy, pomalu naformatovat, dokoncit instalaci Windows + ovladacu, ktere si predem stahnes. Asi 2 hodiny prace, z cehoz polovinu budes cekat na instalaci Windows a semtam kliknes.
Jestli je na počítači oddíl se zálohou/recovery partition, provedl bych recovery, což trvá pár minut. Primitivní, ale pro někoho možná dostačující může být vytvoření nového uživatele s administrátorskými právy a zrušení všech ostatních a pak ještě projet CCleanerem, nebo ručně v prohlížečích spustit alespoň odstranění osobních dat (CCleaner má na smazané věci v nástrojích navíc funkci WIPE)