BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Použij hledání, nejsi první, kdo se tady na to ptá....
Svět je typicky zpět kompatibilní, neb dobředně to jde těžko.
ve 32bitovém systému je základ 32bitu, ano mohou tam existovat delší a větší čísla ale není to "nativně". Tedy u čísla 2na32 se "končí" - cokoliv na cca 4,2miliardy je "moc" a musi se to reprezentovat trosku jinak nez nativne. Napřiklad jsi s koncil s nativnim adresovanim vice nez 4GB ram, ne ze by to neslo ale vyzaduje to znacny effort i overhead systemu to nato odridit.
Wikipedie...
Za*raný prázdniny!
děkuju :)