BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
V prohlížeči žádný toolbar z antiviru nepotřebuješ. Antivirus funguje (pokud funguje) i bez něho.
To jsou takové snahy některých firem, cpát svoje toolbary lidem třeba i na záchod. Pak je jasné, k čemu jsou...
Být tebou, změním antivirák. Antivirák, který uživateli vnucuje instalaci malware (i když je to jen adware), přestává být důvěryhodný. Ale asi si moc nevybereš, AVG vnucuje Security toolbar, Avast si sebou nese Google Chrome (samotný Chrome je vcelku OK, ale Google Update je sviňa), MS Antivirus chce legální windowsy, Eset není zdarma...
Tak požadavek na legální systém není nic přehnaného, to by měla být samozřejmost.