BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Možná by se ti hodil virtuální počítač, jako je třeba www.virtualbox.org nebo https://my.vmware.com/web/vmware/info/slug/desktop _end_user_computing/vmware_player/4_0
Záleží pak mna tom, jak je ta hra náročná na HW.
Pavel
Nejhorší jsou na tom některé hry kolem roku 2000. Na Win98 šlapaly akcelerovaně naprosto v pohodě, problémy pro ně začaly s příchodem XP a vícejádrových procesorů.
Rád bych se mýlil, ale mám dojem, že podpora akcelerované grafiky ve virtualizovaných Win98 je nulová