BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Zrejme nemas 64 bitovy procesor
aha, to musí nato být? Já sem někde četl že už procesory 486 byly 32 bitové, a já mám Celeron 2,6 GHz, což je vlastně Pentium 4, tak to už musí být mnohem víc bitové nebo ne?
Nevíte jak je to u 64 bitového Windows XP s češtinou? Existuje v češtině, nebo se musí instalovat čeština zvlášť?
Ano musí být 64bitový. Už dokonce 386 byly 32bitové a vydrželo to hodně dlouho - celých 18 let - než přišel x86 kompatibilní 64bitový procesor.
XP 64bit byly pouze v angličtině a japonštině.
Cestina nebyla, nicmenne dala se pouzit po uprave cestina z MUI win. serveru 2003.
díky tak to by mě nenapadlo... když i grafiky sou už 256 bitové tak sem tipoval že i procesory budou vícbitové
To ale mícháš hrušky s jablkama. U (některých) grafických karet je 256 bitů široká datová sběrnice. U tvého procesoru je 32 bitů široká adresní sběrnice, a má 32bitové registry.
Přestože se všechno z toho měří v bitech, tak jde o zcela rozdílné věci.