BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nevšímej si toho.
Zakladnim pravidlem je neopravovat to, co neni rozbity. Podobny kydy pise spousta jinych diagnostickych SW (Sandra apod.), ale pokud jsi nenarazil na problemy se stabilitou nebo chybejici podporu novych CPU, tak bych se na to vykaslal. Manzelka pouziva board starej asi pet let s odpovidajicim CPU a nevrtam do toho, protoze to proste funguje
U grafiky je to podobny, upgradoval bych jen v pripade, ze bych nutne potreboval novyy ovladace a ty vyzadovaly novej BIOS.
Díky za radu. Ani nevíte, jak jsem si oddechl. Už jsem se bál, kde seženu na nový komp, když po mém zásahu klekne.Dám na odborníky.
Pokud padne grafika, tak to neni takova tragedie. Pokud padne mainboard a BIOS je v patici, tak to taky neni tragedie. Pokud je BIOS priletovanej, ale bootblok prezil, tak to taky neni tragedie. Pokud je BIOS naletovanej a bootblok neprezil, tak to jsem u starsich pocitacu vetsinou schopnej napravit, ale musel bys s tim prijet ke me do prace

Ale radsi do toho nevrtat