Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vzorec v Excelu

Dobrý den
dokázal byste mi někdo poradit se vzorcem =KDYŽ(D5="D■";"11";"0")
Kde by měla buňka pro kterou je vzorec zadán, zobrazit číslo 11, když v buňce D5 bude napsáno D■ nebo 0 když tam nebude nic.

Díky Horal

Nevím jak to siki myslel, ale když dáš F9 a jsi ve vzorci tak ho přemažeš tou aktuální hodnotou. Jinak mě to normálně funguje. Když dáš D■ tak je v té druhé buňce 11 a když cokoliv jiného tak 0. Jen s tím rozdílem, že jelikož se jedná o čísla a né textové hodnoty musíš v té tvé podmínce smazat uvozovky u 0 a u 11. Pak by to mělo chodit;-)