BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Nikdy som nemal dojem že by mal Linux nižšie hardwarové nároky na svižný beh menšie ako Win. Skôr naopak.
Pamätám sa na svoj prvý kontakt, na pokus na notebooku IBM, Pentium 333, 256 RAM, kde Win 2000 behal skutočne svižne, s Linux-om to bolo príšerné, nevedel som co je, zamrzol ? čakám na vykonanie akcie ?
To nie je problem linuxu, ale grafickeho prostredia, ktore pouzivas. Samotne jadro, respektive holy serverovy system bez grafickyh cimprlatok bezi svizne aj na slabych zostavach.