BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
buď je rozpoznatelná, nebo ne.
Až se rozhodneš, tak postoupíš do druhého levelu hry.
edit: jestli je řeč nerozpoznatelná pro tvé ucho, tak si buď zcela jist, že ŽÁDNÝ program ti tu řeč nerozpozná.
Zcela souhlasim jen sem se chtel ujistit ale snad se treba najde nejaka alternativa.
Jinak receno jak do ucha tak z ucha -_-
Aj profici pouzivaju equalizer
Dik
Záleží na důvodech, proč je to nesrozumitelné. Jak už výše naznačeno, někdy stačí pásmový filtr a udělá zázraky. Používá se filtr 300-3200Hz, s charakteristikou stoupající směrem od nízkých k vyšším kmitočtům. Všechno pod 300Hz a nad 3200 Hz se pokud možno odřeže.
A ten pasmovy filter ten se pouziva jak prosimte?
Kdyz mam nejakou mp3ku
Potrebujes program, ktery umi na zvukovy soubor pasmovy filtr aplikovat. Treba AudaCity ma Low pass a High pass filter, tak ze ve dvou krocich udelas pasmovy filtr.
Tak dekuju. Ja se na to podivu a jestli to pomuze budu rad dik